O NAS

Na TerapieWspierajace.pl znajdziesz sprawdzone rozwiązania, zweryfikowane procedury, a przede wszystkim jasne i klarowne wyjaśnienie, jak i dlaczego dane działanie przynosi konkretne efekty. Pracujemy z ciałem oraz umysłem – ponieważ są one ze sobą bezpośrednio powiązane, czego obecna generacja medycyny najwyraźniej nie chce dostrzec, ani nie chce się tym skutecznie zająć.

W Terapiach Wspierających zajmujemy się wyłącznie tym, co da się wyjaśnić, zweryfikować i wdrożyć. Zajmujemy się tylko tym, co wiemy, że działa. A jeśli coś dopiero badamy i weryfikujemy – to zawsze jasno o tym mówimy. Kluczem zawsze jest jedno – skuteczność i użyteczność danego rozwiązania dla poprawy zdrowia, samopoczucia oraz jakości życia naszych pacjentów.

Dzielimy się wyłącznie tym, z czego sami korzystamy, co sami osobiście zweryfikowaliśmy i co wiemy, że działa. Nasz stan zdrowia jest najlepszym dowodem na to, że wiemy, co robimy. I możesz się o tym z łatwością przekonać osobiście w trakcie spotkania z nami!

Odpowiedzialność

Nasza działalność w żadnym momencie nie zmienia jednego podstawowego faktu: odpowiedzialność za Twoje zdrowie leży przede wszystkim w Twoich rękach.

Ostatecznie, gdyby się nad tym dobrze zastanowić, pierwszą przyczyną chorób jest to, że ludzie nie zajmują się swoim zdrowiem. A zwykle, kiedy się nim zajmują – jest już na to za późno.

Naszym celem i naszą misją jest dostarczenie wiedzy oraz rozwiązań, które umożliwią Tobie podjęcie dobrych decyzji wtedy, kiedy jeszcze jest na to czas…

Dostępność

Naszym kluczowym celem jest zapewnienie maksymalnej dostępności skutecznych rozwiązań tym, którzy je potrzebują.

Dlatego wiele elementów Terapii Wspierających jest dostępnych za darmo. W pozostałych przypadkach dbamy o to, żeby cena odpowiadała jakości. I żeby ta cena była dostępna dla rynków, na których pracujemy.

Nie ma żadnego sensu sprzedawać amerykańskich produktów po amerykańskich cenach, jeżeli jesteśmy w Polsce i mamy na miejscu równie skuteczne rozwiązania za wyraźnie niższą cenę.

Regularność

Pamiętaj, że czas i regularność robi znacznie większą różnicę, niż cena, czy nawet najbardziej naturalne i skondensowane produkty.

Czasu i regularności nie kupisz za żadne pieniądze. Dlatego działania w zakresie profilaktyki zdrowia rozpocznij, jak najszybciej. Bo dzięki temu oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim swoje zdrowie.

A przecież zdrowie jest najważniejsze! Dopiero mając zdrowie możemy zadbać o resztę spraw w naszym życiu…

Współpraca

Abyśmy mogli skutecznie realizować naszą misję – potrzebujemy docierać do nowych ludzi. Jakoś muszą się o nas najpierw dowiedzieć.

Ponieważ większość działań, które okazują się skuteczne w biznesie – sprowadza się do tego, że ktoś komuś coś polecił – postanowiliśmy tą sprawę maksymalnie ułatwić, a jednocześnie podzielić się z Tobą efektami, które możemy wspólnie wypracować.

Dowiedz się, jakie to proste i dołącz do nas!

JESTEŚMY CZEŚCIĄ BigBizBrain.com – OTO NASZA MISJA:

Dajemy Tobie do dyspozycji możliwości dużej korporacji w budżecie małej firmy. Bo długofalowo tylko konkurowanie jakością się opłaca. Wszystkim – firmom, pracownikom, klientom.

Potrzebujemy silnych firm oraz ludzi, którzy są w stanie konkurować z największymi. Bo inaczej się nie da. Inaczej nie damy rady się uwolnić. Inaczej dalej będziemy trybikami w maszynie stworzonej przez kogoś, kogo nie obchodzi nasze dobro. O to musimy zadbać sami, bo nikt tego za nas nie zrobi.

Można pokonać pojedyncze pszczoły, ale roju nie pokonają! Razem możemy więcej! Możemy sobie nawzajem pomóc. Bo wszyscy jakiejś pomocy potrzebujemy…