Zwierzenia Hermesa – Zapowiedź

Zwierzenia Hermesa – Zapowiedź
17 lipca 2019 Mikołaj N. H. Tesla

Nie kryję, że historie sukcesów moich pacjentów sprawiają, że czuję, że żyję i że moja obecność na tej planecie ma sens. Tak wiele lat szukałem rozwiązań. Nareszcie je znalazłem. Mogłem pomóc samemu sobie. Mogę pomagać kolejnym osobom. Wspólnie możemy naprawdę zacząć naprawiać ten świat. Wierzę, że czujesz, jak wiele to znaczy. Dla mnie. I dla nas wszystkich tutaj.

Dlatego chciałbym się podzielić z Tobą fragmentem mojej własnej historii. Moja własna terapia dobiega końca. To była bardzo długa droga. Chcę się nią z Tobą podzielić. W tej chwili fragmentem. Wkrótce większą jej częścią.

Patrzę na swoje stare zdjęcia z dzieciństwa, przyglądam się i widzę, że już u jako pięciolatek byłem mocno doświadczony, naruszony jako człowiek, w jakiś sposób uszkodzony przez nich.

Patrzę dzisiaj w lustro i widzę, że udało mi się odzyskać to, co straciłem. Że wróciłem na swój pierwotny tor życia. Ostatnie 7 lat szukałem, biegałem, wciąż pytając o sens, czując że czegoś mi brakuje, że coś straciłem. Dzisiaj już wiem, co to było. Straciłem siebie. Kontakt z samym sobą. Wiem, bo wreszcie go odnalazłem.

Mam jednak poczucie, że straciłem dobre dwadzieścia lat życia (’90 – ’10), że ktoś mi je ukradł. Bo z tamtych lat wspomnień mam niewele. W większości zatarły się gdzieś i przestałem już szukać do nich powrotu.

Przez wiele lat próbowałem od tych wspomnień uciec. Dzisiaj już nie uciekam. Bo znalazłem to, czego szukałem. Tego, kogo szukałem.

Odnalazłem Siebie. Swoją Misję. Drogę Życia.

Wkrótce poznasz moją historię w publikacji Zwierzenia Hermesa. Bardzo intymnej, często niełatwej, natomiast niezwykle ważnej. Pokazującej, jak wygląda od środka proces terapii mentalnej. Jak wygląda przechodzenie tego procesu samodzielnie. Wierzę, że znajdziesz w niej wiele inspiracji dla siebie i swojej własnej drogi.

To jedna z wielu historii, które pokazuje to, co się dzieje w głowie i w życiu człowieka, który decyduje się na taki krok.